Usługi

Usługi świadczone przez nasz salon są w pełni profesjonalne i  wykonywane przez masażystki z wieloletnim doświadczeniem. Nasz zespół masażystek składa się tylko i wyłącznie z kobiet i mężczyzn pochodzenia tajskiego. Wszelkie materiały wykorzystywane do zabiegów pochodzą z Tajlandii. Posiadamy oryginalne opakowania, które na życzenie pokazujemy naszym klientom. Nie używamy do masaży olejów do "smażenia" z dodatkiem olejków eterycznych jak robią to inni. Jeśli materiał wykorzystywany do masażu nie jest oryginalny i pochodzi z innych źródeł niż Tajlandia to klient jest o tym fakcie informowany przed przeprowadzeniem zabiegu. Prócz masaży leczniczych oraz zabiegów SPA wykonywanych w salonie, chętnie odwiedzimy Cię w firme lub na firmowej imprezie. W celu zamówienia dodatkowych usług prosimy o kontakt telefoniczny.

Masaże tajskie i indyjskie

W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjne masaże tajskie oraz indyjskie, które wykonywane są w niesamowitej orientalnej atmosferze oraz w miejscu o nietypowej stylizacji, która jest mieszanką stylu tajskiego i architektury europejskiej XIX wieku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą masaży tajskich oraz indyjskich.

Zabiegi SPA

W naszej ofercie znajdą Państwo również tajskie zabiegi SPA, które wykonywane są w niesamowitej orientalnej atmosferze oraz w miejscu o nietypowej stylizacji, która jest mieszanką stylu tajskiego i architektury europejskiej XIX wieku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą tajskich zabiegów SPA.

Pakiety

W celu zapewnienia Państwu niesamowitych doznań pochodzących z łączenia niektórych zabiegów, stworzyliśmy dla Państwa niepowtarzalne zestawy masaży w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy zarówno pakiety, które wykonywane są podczas jednorazowej wizyty jak i pakiety z zaplanowaną ilością pojedyńczych zabiegów.

Promocje

W celu zapoznania się z aktualnymi promocjami prosimy o przejście do szczegółów promocji.

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe to indywidualnie ustalane usługi z klientem. Przykładem dodatkowych usług są wszelkiego rodzaju masaże okolicznościowe na firmowych imprezach integracyjnych, wieczorkach zapoznawczych, impreazch urodzinowych itd. Z miłą chęcią zjawimy się również w Państwa firmie w celu przeprowadzenia krótkich masaży dla Państwa pracowników. Prowadzimy również masaże dla klientów indywidualnych w ich miejscu zamieszkania.