Franczyza z Thai World Spa

Podczas klasycznego masażu tajskiego

O współpracy

Jako firma z ponad 5-letnim doświadczeniem w branży masaży tajskich i balijskich proponujemy podjęcie z nami ścisłej współpracy. Zapewniamy pełen pakiet szkoleń, wyposażenia, materiałów eksploatacyjnych, reklamy, szeroko pojetej obsługi IT, która jest niezbędna do odniesienia sukcesu na rynku i zdobycia w krótkim czasie wielu klientów oraz najważniejszego elementu jakim są doświadczeni pracownicy. Pracownicy pochodzą z Tajlandii i Indonezji, wszyscy posiadają odpowiednie certyfikaty oraz pozwolenia na pracę. Dzięki temu, że właścicielka jest pochodzenia tajskiego, nasze pracowniczki są sprawdzane pod kątem umiejętności oraz opinii o pracowniku pochodzących z rynku tajskiego. Współpraca z nami jest jasna i nie jest oparta o obroty/dochody a o ilość pracowników.

Wsparcie z naszej strony

Aby usługi w naszych lokalach były świadczone na odpowiednim poziomie dostarczamy następujące elementy wyposażenia, materiały eksploatacyjne oraz usług wsprcia IT:

 • Logo firmowe;
 • Stoły do masażu wykonane z drewna bukowego z regulacją wysokosci;
 • Dekoracje łóżek do masażu w formie pół-prześcieradła oraz szarfy (materiały sprowadzane z Tajlandii);
 • Wyposażenie dodatkowe jak zestawy do wykonywania zabiegów SPA, masaży gorącymi kamieniami, gorącymi kompresami (w tym przypadku możemy wskazać co należy kupić i franczyzobiorca może dokonać zakupów we własnym zakresie);
 • Dodatkowe wyposażenie drobne jak zestawy do prezentowania olejków zapachowych, zestawy do podgrzewania oleju i inne drobne ozdby jak tacki, pojemniczki itd. (materiały sprowadzane z Tajlandii);
 • Materiały eksploatacyjne jak oleje i komponenty do wykonywania zabiegów SPA (materiały sprowadzane z Tajlandii/Indonezji/Filipin);
 • Szkolenia z zakresu prowadzenia biznesu i najlepszych praktyk;
 • Strona internetowa w naszej domenie thaiworld.pl, firmmowe konto email;
 • Pomoc w organizacji marketingu internetowego oraz pozycjonowania stron, map Google, Youtube, profilu firmowego Google;
 • Bierzące wsparcie biznesu w formie konsultacji oraz opieki pracowniczej.
 • Warunki podjęcia współpracy

  Dozwolone są wszystkie lokalizacje z wyłączeniem Warszawy (okolice Warszawy mogą być) oraz Poznania (okolice Poznania nie są akceptowane). Wymagany jest lokal, który posiada metraż minimum 60 m2 z 3-4 osobnymi pokojami. Przynajmniej w jednym z nich musi być prysznic. Lokal musi posiadać również osobny koedukacyjny prysznic dla klientów. Sama lokalizacja lokalu nie jest istotna z naszego punktu widzenia, może być w centrum danego miasta jak i w okolicach. Jest możliwa franczyza z gwarancją wyłączności na danym terenie.

  Tajski i balijski masaż w Warszawie

  Masaż tajski lub balijski to idealny pomysł, by poczuć się jeszcze lepiej! Niesamowite odprężenie umysłu oraz ciała umożliwia skuteczny odpoczynek, a dodatkowo pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie. Do masażu wykorzystujemy preparaty wysokiej jakości, które wyróżniają się skutecznością działania, przyjemnym zapachem i naturalnym składem. Nierzadko wykonujemy je na miejscu, a składniki często sprowadzamy z Tajlandii, Bali i Filipin. Duża powierzchnia lokalu sprzyja intymności oraz swobodzie. Dzięki temu każdy może się u nas poczuć jak w tradycyjnym, tajskim salonie masażu.

  Warszawa - masaż tajski i balijski to doskonały sposób na relaks

  Masaż tajski i balijski nie bez powodu cieszy się popularnością na całym świecie i wykonuje się go od tysięcy lat. Oferujemy usługi na azjatyckim poziomie, dlatego z pewnością się nie zawiedziesz. Podczas masowania ciała pobudzony zostaje układ krwionośny, a także układ limfatyczny, dzięki czemu możliwe jest przywrócenie równowagi w organizmie. Podczas zabiegu zrelaksujesz się i zadbasz o swoje ciało.

  Lata doświadczenia i zapał do pracy sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować wiele rodzajów masażu. Możemy skupić się na całym ciele, jak i poszczególnych częściach ciała (np. plecach czy głowie). Czerpiemy również z innych kultur, na przykład Indonezji czy Indii. Oferujemy także sesje rehabilitacyjne.

  Profesjonalny tajski i balijski masaż w Warszawie - zapraszamy do kontaktu

  Chętnie poznamy oczekiwania naszych klientów, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wizyty można umawiać również przez Internet.