Tajski masaż gorącymi kamieniami Zamów teraz

Masaż gorącymi kamieniami był znany już w starożytności. Technika masażu kamieniami jest starsza niż akupunktura i opiera się na teorii przepływu energii przez organizm między punktami energii zwanymi czakrami. Mapa czakr została opracowana już w starożytnosci przez chińskich i hinduskich lekarzy. Masaż gorącymi kamieniami poprawia przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm, pobudza także krążenie krwi i limfy w organizmie. Tajemnicą skuteczności tego zabiegu jest masowanie specjalnych miejsc wzdłuż kręgosłupa, gdzie według dalekowschodnich poglądów znajdują się ośrodki energii, zwane czakrami. Czakry stymulują pracę znajdujących się w sąsiedztwie gruczołów wydzielania wewnętrznego, które produkują niezbędne do życia hormony. Medycyna Wschodu od wieków wykorzystuje czakry i łączące je meridiany, przede wszystkim w akupunkturze. Kamienie do masażu rozkłada się zgodnie z mapą czakr znajdujących się na ciele ludzkim. Ciepłe kamienie, które zostają położone w miejscu czakry, a następnie przesunięcie ich wzdłuż meridianów, sprawia że w organizmie dochodzi do odblokowania przepływu energii.

Tajski masaż gorącymi kamieniami

Jakie korzyści zapewnia masaż gorącymi kamieniami

 • poprawia oraz stymuluje przepływ energii przez organizm;
 • odblokowuje punkty energetyczne w organiźmie (czakry);
 • poprawia krążeni krwi oraz limfy w organiźmie;
 • zmniejsza dolegliwości bólowe;
 • głęboko relaksuje;
 • przynosi ulgę w stresie - uspokaja układ nerwowy;
 • wzmacnia układ odpornościowy;
 • poprawia samopoczucie i przynosi "lekkość" ducha i ciała.

Przeciwwskazania

 • ostatnio przebyte operacje - przed masażem wymagana jest konsultacja u lekarza prowadzącego;
 • czynna choroba nowotworowa - przy niektórych chorobach nowotworowych można przechodzić masaże, ale ze względów bezpieczeństwa należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym;
 • choroby skóry (zakaźne) oraz choroby skóry niezakaźne z przeciwskazaniami - przed masażem powiadom nas, ponieważ niektóre choroby skóry wyglądają nieestetycznie i masażystka może nie wiedzieć co to za choroba i może odmówić masażu;
 • wszelkie choroby zakaźne - ze względów bezpieczeństwa terapeutek oraz innych klientów;
 • gruźlica;
 • choroby serca;
 • nadciśnienie;
 • menstuacja;
 • ostre stany przeziębienia, grypa.

Uwagi

 • pełna wersja masażu gorącymi kamieniami trwa 120 min, wersja 90 min i 60 min to skrócone wersje.

Refleksologia Poznań (Przeźmierowo)

W naszym salonie Thai World oferujemy wykonanie różnego rodzaju masaży: klasycznych, relaksacyjnych i na gorąco. Wystrój oraz klimat, jakie panują w tym miejscu, sprawią, że poczujesz się tak, jak w Tajlandii. Wykwalifikowany personel zapewnia najlepszą jakość wykonywanych usług. Masażystki zdobywały swoje doświadczenie właśnie w tym kraju, dlatego poziom obsługi odzwierciedla standardy azjatyckie. Jeśli interesujesz się tajskimi technikami, zapraszamy na specjalistyczny masaż - refleksologię w Poznaniu (Przeźmierowie). Dowiedz się, czym jest refleksologia i jakie są jej zalety.

Refleksologia w Poznaniu (Przeźmierowie) - czym jest?

Stopa człowieka posiada tysiące zakończeń nerwowych, które są połączone z mózgiem. Refleksologia jest niezwykłą formą terapii, którą wykonuje się najczęściej właśnie na stopach, ale także dłoniach, twarzy i uszach. Charakteryzuje ją podejście holistyczne. Zabieg polega na uciskaniu punktów zakończeń nerwowych. Są one nazywane są przez masażystów refleksami. Uciskanie tych obszarów wpływa pozytywnie na samopoczucie oraz poprawia funkcjonowanie organizmu. Taki zabieg wymaga niezwykłych umiejętności, doświadczenia i wprawy, którą jesteśmy w stanie Ci zapewnić. Praca nad uciskiem punktów nerwowych pobudza przepływy impulsów oraz wzmaga ukrwienie narządów wewnętrznych. Organizm bardzo szybko się regeneruje i wraca do formy.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla zdrowej osoby, natomiast pojawienie się dyskomfortu podczas masażu może świadczyć o tym, że organizm boryka się z jakimś problemem. Zabieg wykonywany przez profesjonalistę sprawia, że klient jest w pełni zrelaksowany i czuje się komfortowo podczas sesji. Wybór serii masaży zapewnia spektakularne efekty i przynosi wiele korzyści, które w niedługim czasie odkryjesz

Refleksologia w Poznaniu (Przeźmierowie) - zapraszamy do Thai World SPA

Jeśli udasz się na zabieg refleksologii lub zdecydujesz się na serię terapii, odzyskasz równowagę ciała i ducha. Znacznie poprawi się jakość Twojego życia, a wszelkie dolegliwości fizyczne znikną. Refleksologia sprawi, że odzyskasz wewnętrzny spokój, zniknie napięcie w ciele spowodowane stresem i nerwowymi sytuacjami. Odczujesz niezwykły przypływ energii, dzięki oczyszczeniu, a także stymulowaniu układu nerwowego. Zabieg pomaga w walce z problemami na tle emocjonalnym, takimi jak depresja i zaburzenia nerwowe. Refleksologia gwarantuje regenerację oraz wzmocnienie całego organizmu.

Refleksologia w Poznaniu (Przeźmierowie) zapewni Ci wewnętrzny spokój i pełnię optymizmu. To pozwoli Ci odkryć życie na nowo!

Masaż relaksacyjny Poznaniu (Przeźmierowie)

Jesteś przemęczony, zestresowany i spięty? Dokucza Ci ciągły ból, który uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie? Chcesz zregenerować swoje ciało i umysł? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco, masaż relaksacyjny w Poznaniu (Przeźmierowie) jest właśnie dla Ciebie!

Masaż relaksacyjny – jak sama nazwa wskazuje – stosuje się głównie w celu złagodzenia napięcia w ciele, które jest spowodowane trudnościami dnia codziennego - stresem związanym z pracą czy zmęczeniem pojawiającym się wskutek regularnych treningów. Wraz ze zmianą trybu życia, coraz więcej osób boryka się z nieprzyjemnymi schorzeniami. Brak ruchu i ciągły, towarzyszący nam stres niestety przyczyniają się do złego samopoczucia. Masaż polecany jest nie tylko tym, którzy odczuwają jakiekolwiek dolegliwości bólowe, o takim zabiegu warto pomyśleć również przy problemach z zasypianiem, oddychaniem, a nawet przy częstym stresie, paraliżującym całe ciało. Masaż przywróci harmonię nie tylko Twojemu ciału, ale również umysłowi.

Profesjonalny masaż relaksacyjny w Poznaniu (Przeźmierowie) wykonywany przez doświadczone masażystki z Tajlandii i Indonezji

Właścicielką naszego salonu jest Tajka, pracuje w nim grono niezwykle utalentowanych i doświadczonych kobiet, które swoje umiejętności doskonaliły przez lata właśnie w Tajlandii. Przestronny, oryginalnie urządzony salon masażu pozwoli Ci poczuć prawdziwy, azjatycki klimat. Ponadto przestronne wnętrze i duża powierzchnia lokalu gwarantują Ci stuprocentową intymność oraz swobodę. Salon wyróżnia nie tylko wschodnia atmosfera, ale również niezwykle atrakcyjne ceny, przystępne dla każdego klienta.

Kto może skorzystać z masażu relaksacyjnego?

Masaż relaksacyjny jest przeznaczony głównie dla osób przemęczonych, zestresowanych i spiętych, a także dla tych, którzy borykają się z bezsennością czy depresją. Jego pozytywny wpływ na organizm pozwala złagodzić objawy chorób cywilizacyjnych, a przy regularnym wykonywaniu zabiegu, może je nawet zniwelować. Zanim jednak zdecydujesz się na masaż relaksacyjny, powinieneś przeanalizować podstawowe przeciwwskazania, które wykluczają możliwość wykonania takiej usługi. Są to między innymi: nadciśnienie, łamliwość kości, wady serca oraz choroby nowotworowe. Ważne jest, aby wcześniej zapoznać się z listą ograniczeń, by móc cieszyć się masażem w stu procentach.

Masaż relaksacyjny Poznaniu (Przeźmierowie) - jak się przygotować?

 • Pamiętaj, aby na czas zabiegu zdjąć wszelką biżuterię oraz akcesoria.
 • Pamiętaj, aby na czas zabiegu zdjąć wszelką biżuterię oraz akcesoria.
 • Weź wcześniej odświeżający prysznic.
 • Nie jedz ciężkostrawnych posiłków przed masażem.

Zatem jeżeli potrzebujesz poprawić swoje samopoczucie, a wcześniej nie próbowałeś takiego rozwiązania, to zdecydowanie dobra okazja, by to zmienić. Decydując się na masaż relaksacyjny w Poznaniu (Przeźmierowie), poczujesz się jak nowo narodzony.