Promocje

Biznes Benefit

Nie zapominamy o naszych stałych i dobrych klientach. Każdy nasz stały klient, który zakupił usługi bezpośrednio u nas minimum 6 razy uprawniony jest do otrzymania karty Biznes Benefit o wartości 150 pln, która uprawnia do wielu fantastycznych zniżek na terenie Warszawy i nie tylko. Szczegóły pod numerem 881 401 301. Przyjdź do nas i odbierz swoją kartę ! Uwaga, promocja trwa do wyczerpania zapasu kard.

 

 

Promocja Świąteczna

Drodzy klienci, do końca roku wszystkie usługi (w tym vouchery prezentowe) o wartości powyżej 150 pln będą nagradzane kartą Biznes Benefit* o wartości 150 pln, która ważna jest przez rok i upoważnia jej właściciela do dużych rabatów w wielu miejscach Warszawy i nie tylko. Szczegóły karty Biznes Benefit znajdą Państwo tutaj: www.biznesbenefit.pl. 
*do wyczerpania zapasów kart - ilość jest ograniczona.

Płać online

Jeśli zamówisz masaż i opłacisz go online dostaniesz na każdy zabieg do 40 % rabatu.

Senior

Wprowadzamy stałą ofertę dla seniorów. W tygodniu, seniorzy, którzy posiadają legitymację emeryta zapłacą do 40% mniej. Oferta nie jest ograniczona czasowo.

Pieczątki

Zbieraj pieczątki i odbieraj darmowe masaże:

1. Otrzymasz od nas pieczątkę gdy zrealizujesz u nas usługłe droższą niż 100 zł (gdy płatność zostanie dokonana u nas). Po zebraniu 6 pieczątek, odbierz jeden darmowy masaż nie dłuższy niż 60 min. Uwaga, pieczątki nie obowiązują w pakietach godzin.