Tajskie SPA w Warszawie

Każdy z naszych zabiegów to niepowtażalny zestaw zdażeń po których wyjdziesz lekki i zrelaksowany. Zabiegi wykonywane są przez tajskie masażystki w 100% zgodnie z tajską sztuką. Każdy zabieg kończy się podaniem tradycyjnego napoju tajskiego zwanego Nam Matoom, o delikatnym słodko-gorzkim smaku. Napój wykonywany jest z owocu o nazwie Bael (kleiszcze smakowite).  Napój normuje pracę jelit oraz pobudza przemianę materii. Zapobiega również przeziębieniom oraz infekcjom górnych dróg oddechowych.

Tajski masaż twarzy i głowy z maską

Masaż + maska
Czas (60 min)
Z zniżką
Tajski masaż twarzy i głowy + złota maska
180 PLN
120 PLN*
Tajski masaż twarzy i głowy + perłowa maska
160 PLN
100 PLN*
Tajski masaż twarzy i głowy + francuska glinka różowa
150 PLN
90 PLN*

* sprawdź nasze promocje

Masaż tajski twarzy - jest nie tylko przyjemną, ale przede wszystkim przydatną procedurą, której głównym zadaniem jest przywrócenie energii ciała. Ten masaż ma na celu zapewnienie fizycznego komfortu, stabilności emocjonalnej...czytaj dalej ->>

Tajska odnowa ciała (day spa)

Zabieg / czas
Cena
Z zniżką
Peeling ciała (ok. 40 min) + prysznic
140 PLN
100 PLN*
Algi na ciało (ok. 40 min) + prysznic
180 PLN
130 PLN*
Peeling ciała + prysznic + masaż olejowy (ok. 90 min)
220 PLN
160 PLN*
Peeling ciała + prysznic + algi + prysznic + masaż olejowy (ok. 150 min)
340 PLN
250 PLN*
Peeling ciała + prysznic + algi + prysznic + masaż olejowy + masaż twarzy z maską (ok. 210 min)
420 PLN
320 PLN*
Masaz twarzy z maską + masaż olejowy (ok 120 min)
250 PLN
200 PLN*

* sprawdź nasze promocje

Naszym sztandarowym zabiegiem DAY SPA jest zestaw składający się z peelingu ciała, alg na ciało oraz masażu olejowego. Zestaw ten jest najczęściej wybierany przez naszych klientów, ze względu na jego atrakcyjną cenę oraz względnie niedługi czas trwania. Pierwsza część zabiegu związana jest z pielęgnacją skóry i polega na jej oczyszczeniu, nawilżeniu i odżywieniu. Druga część ma zabezpieczyć skórę pacjenta i wprowadzić go w głęboki błogostan. Po zabiegu pacjent czuje się jak nowonarodzony, skóra jest gładka i odpowiednio odżywiona, ciało jest zrelaksowane a umysł odprężony. Opis poszczególnych zabiegów można znaleźć tutaj ->>

Tajskie SPA w Warszawie

Masaż wykonywany przez nasze specjalistki jest zgodny z azjatyckimi standardami. Proponowana usługa DAY SPA w Warszawie jest skierowana do osób, które potrzebują relaksu i wyciszenia, a przy okazji chcą poprawić stan swojej skóry. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej klasy olejów i innych preparatów o naturalnym składzie, a także tajskim technikom masażu, które wykonują doświadczone masażystki. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagające osoby będą usatysfakcjonowane tą usługą.

DAY SPA w Warszawie jest zbiorem kilku zabiegów, dlatego każdy ma możliwość wybrania takiej konfiguracji, która najlepiej spełni jego oczekiwania. Warto mieć świadomość, że profesjonalny masaż pomoże Ci się odprężyć, ale też poprawi kondycję skóry, mięśni i ogólne samopoczucie.

Tajskie SPA Warszawa

Tajskie SPA w Warszawie wyróżnia się nie tylko wysokiej klasy zabiegami. Przychodząc do nas, można poczuć się, jak w tradycyjnym salonie w Tajlandii - panuje tu przyjazna i spokojna atmosfera. Duża powierzchnia lokalu gwarantuje intymność i swobodę. Oferujemy także profesjonalne zabiegi w bardzo atrakcyjnej cenie. Ogromne znaczenie ma dla nas wysoka jakość oferowanych usług, dbamy w ten sposób o zadowolenie klientów. DAY SPA w Warszawie to również idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub sposób na spędzenie miłego czasu we dwoje. Z tego powodu umożliwiamy zakup voucherów. Nie czekaj, już dziś umów się na prawdziwy azjatycki masaż!