Tajskie SPA w Warszawie

Masaż wykonywany przez nasze specjalistki jest zgodny z azjatyckimi standardami. Proponowana usługa DAY SPA w Warszawie jest skierowana do osób, które potrzebują relaksu i wyciszenia, a przy okazji chcą poprawić stan swojej skóry. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej klasy olejów i innych preparatów o naturalnym składzie, a także tajskim technikom masażu, które wykonują doświadczone masażystki. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagające osoby będą usatysfakcjonowane tą usługą.
DAY SPA w Warszawie jest zbiorem kilku zabiegów, dlatego każdy ma możliwość wybrania takiej konfiguracji, która najlepiej spełni jego oczekiwania. Warto mieć świadomość, że profesjonalny masaż pomoże Ci się odprężyć, ale też poprawi kondycję skóry, mięśni i ogólne samopoczucie.
Tajskie SPA w Warszawie wyróżnia się nie tylko wysokiej klasy zabiegami. Przychodząc do nas, można poczuć się, jak w tradycyjnym salonie w Tajlandii - panuje tu przyjazna i spokojna atmosfera. Duża powierzchnia lokalu gwarantuje intymność i swobodę. Oferujemy także profesjonalne zabiegi w bardzo atrakcyjnej cenie. Ogromne znaczenie ma dla nas wysoka jakość oferowanych usług, dbamy w ten sposób o zadowolenie klientów.
DAY SPA w Warszawie to również idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub sposób na spędzenie miłego czasu we dwoje. Z tego powodu umożliwiamy zakup voucherów. Nie czekaj, już dziś umów się na prawdziwy azjatycki masaż!

Tajski masaż twarzy i głowy z maską

Masaż twarzy Thai World Spa Warszawa
Masaż + maska 60 min Z zniżką
Tajski masaż twarzy i głowy + złota maska 219 PLN 149 PLN *
Tajski masaż twarzy i głowy + perłowa maska 209 PLN 129 PLN *

*sprawdź nasze promocje

Masaż tajski twarzy - jest nie tylko przyjemną, ale przede wszystkim przydatną procedurą, której głównym zadaniem jest przywrócenie energii ciała. Ten masaż ma na celu zapewnienie fizycznego komfortu, stabilności emocjonalnej...czytaj dalej ->>

Tajska odnowa ciała (day spa)

Spa Thai World Spa Warszawa
Zabieg / czas Cena Z zniżką
Peeling ciała (ok. 40 min) 179 PLN 129 PLN *
Algi na ciało (ok. 40 min) 209 PLN 159 PLN *
Szybkie SPA (ok. 90 min) 259 PLN 209 PLN *
Małe SPA (ok. 120 min) 309 PLN 239 PLN *
Popołudnie w SPA (ok. 150 min) 389 PLN 289 PLN *
Złote Popołudnie w SPA (ok. 150 min) 599 PLN 409 PLN *
Dzień w SPA (ok. 210 min) 499 PLN 369 PLN *
Złoty Dzień w SPA (ok. 210 min) 719 PLN 509 PLN *

*sprawdź nasze promocje

Opis poszczególnych zabiegów znajdziesz tutaj->>