Masaż sportowy w Warszawie Zamów teraz

Tajski masaż sportowy to nieodłączny element treningu każdego sportowca, który ma wiele wspólnego z tradycyjnym masażem tajskim oraz masażem olejowym, z tą różnicą, że jest wykonywany przy użyciu większej siły i energii. Masaż sportowy to nieodłączny element odnowy biologicznej, który jest wykorzystywany w profesjonalnych programach treningowych. Ponadto masaż sportowy pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach. Masaż całego ciała sportowca przypomina masaż izometryczny, którego celem jest odbudowa masy mięśniowej i przywrócenie sprawności mięśni sprzed urazu.

Tajski masaż sportowy

Masaż sportowy Warszawa - wykonywany jest w celu:

  • uniknięcia kontuzji;
  • rozluźnienia mięśni;
  • rozgrzania mięśni;
  • poprawy metabolizmu;
  • zlikwidowania skutków przetrenowania;
  • usunięcia stanu zmęczenia mięśni i całego organizmu;
  • przyspieszenia krążenia krwi i chłonki;
  • poprawienia dopływu produktów odżywczych do mięśni.

Masaż sportowy to rodzaj masażu, który jest przeznaczony szczególnie dla sportowców. Przypomina on masaż izometryczny , ponieważ pomaga w odbudowie i przyroście masy mieśniowej oraz siły mięśniowej, a ponadto redukuje tkankę tłuszczową znajdującą się pod skórą.

Masaż sportowy Warszawa

Często trenujesz lub uprawiasz sport, który wymaga od ciebie dużego wysiłku? Czujesz, że Twoje ciało potrzebuje chwili relaksu i pomocy w regeneracji, ale nie wiesz, na jaką usługę się zdecydować? Sportowy masaż tajski to jedna z odmian masażu relaksacyjnego charakteryzująca się mocniejszymi i bardziej zdecydowanymi ruchami. W trakcie jego wykonywania ciało zostaje poddane umiejętnemu naciskowi oraz rozciągnięciu, by po zabiegu zapewnić Ci uczucie ulgi i przyjemnego rozluźnienia. Tajski masaż sportowy wykonany w Thai World SPA w Warszawie to sposób na odbudowę włókien mięśniowych, nabranie energii na nowe treningowe wyzwania i przyjemne spędzenie wolnego czasu w klimatycznym azjatyckim salonie. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczone masażystki z Tajlandii z użyciem sprowadzanych z Azji specjalistycznych produktów. Duża przestrzeń pozwala na zachowanie swobody i maksymalne skupienie się na odczuciach płynących z przyjemnego masażu.

Masaż sportowy w Warszawie

Masaż sportowy to doskonały pomysł na zachowanie ciała w dobrej kondycji, nawet po intensywnym okresie treningów. Nadmiernie spięte mięśnie zostają rozgrzane przez wprawne ruchy masażystki, a na koniec przyjemnie rozciągnięte. Dzięki temu krew i limfa zaczynają szybciej krążyć w organizmie, przyspieszając proces regeneracji. Mięśnie zostaną odpowiednio dotlenione i odżywione, dzięki czemu wzmocnią się, co sprawi, że Twoje ćwiczenia staną się efektywniejsze. Masaż sportowy jest dobry także dla osób, którym zależy na przyroście masy mięśniowej, przez co wykonują niekiedy przeciążające organizm treningi siłowe. Jeśli zmagasz się z potreningowym zmęczeniem, a nawet wyczerpaniem, sesja w naszym salonie przywróci Ci energię i przyniesie potrzebną ulgę Twojemu ciału. Dzięki temu zapobiegniesz wielu kontuzjom spowodowanym zesztywniałymi stawami oraz mięśniami. Masaż sportowy przyspiesza również przemianę materii i wspomaga proces pozbywania się tkanki tłuszczowej.

Tajski masaż sportowy w Warszawie - zadbaj o swoje umysł i ciało

W naszym salonie Thai World SPA oferujemy tajskie masaże sportowe trwające odpowiednio 60, 90, a nawet 120 minut. Długie sesje to dobry sposób na pełne rozluźnienie ciała, a także umysłu. Przyjemna, intymna atmosfera panująca w salonie, na który składają się azjatycki wystrój oraz aromatyczne zapachy, pozwala na całkowite zrelaksowanie się i odcięcie od zewnętrznego świata. Prawdziwy azjatycki masaż wykonywany przez Tajki przybliży Ci nieco bardziej kulturę tego regionu świata i pozwoli zadbać o swoje ciało i nastrój w sposób kompleksowy.

Serdecznie zapraszamy na wizytę w naszym salonie!