Wynajem pracowników

Interview

Na czym to polega

Potrzebujesz pracownika, bo widzisz, że Twój biznes się rozwija a sam nie jesteś w stanie szybko kogoś zatrudnić. Twoje aplikacje wizowe po raz enty zostały odrzucone ? A może zwyczajnie ktoś się nagle rozchorował albo odszedł ? Dobrze trafiłeś, jest to miejsce, gdzie znajdziesz pracownika i wynajmniesz go po spełnieniu kilku prostych formalności. Wystarczy wybrać osobę, podpisać umowę i pracownik może rozpocząć pracę u Ciebie.

Jak wygląda współpraca

Współpraca może być krótko lub długoterminowa, to wszystko zależy od Ciebie. Po określonym czasie możesz nawet przejąc pracownika na stałe jeśli jesteś z niego zadowolony lub zwrócić go w dowolnym momencie. Przewidujemy umowy czasowe lub na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Jakość i gwarancja

Ze względu, że właścicielka jest obywatelką Tajlandii i do tego bardzo doświadczoną i certyfikowaną terapeutką, to personel, który oferujemy cechuje się dużym doświadczeniem w profesji masaży tajskich i SPA. Personel po przyjeździe (czasami weryfikacja następuje w Tajlandii) jest przez nas w pełni weryfikowany i jeśli zostaną wykryte braki, natychmiast uzupełniane są odpowiednim szkoleniem. Zatrudniając pracownika przez nas, mają Państwo gwarancję jakosci.

Co zyskujesz

Działanie z nami zabezpieczy Cię przed utratą zysków. Każdy pracownik miesięcznie zarobi dla Ciebie więcej niż zapłacisz za nasze usług. Co zyskujesz dodatkowo:

 • Wypełnisz lukę w zatrudnieniu naszym pracownikiem.
 • Nie tracisz klientów i zachowujesz ciągłość świadczonych usług.
 • Krótkotrwale lub sezonowo jesteś w stanie zwiększyć swoje dochody nie martwiąc się o wszystkie formalności jakie musisz spełnić w celu zatrudnienia pracownika.
 • Nie martwisz się obsługą kadrową, chorobami, urlopami...
 • Tajski i balijski masaż w Warszawie

  Masaż tajski lub balijski to idealny pomysł, by poczuć się jeszcze lepiej! Niesamowite odprężenie umysłu oraz ciała umożliwia skuteczny odpoczynek, a dodatkowo pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie. Do masażu wykorzystujemy preparaty wysokiej jakości, które wyróżniają się skutecznością działania, przyjemnym zapachem i naturalnym składem. Nierzadko wykonujemy je na miejscu, a składniki często sprowadzamy z Tajlandii, Bali i Filipin. Duża powierzchnia lokalu sprzyja intymności oraz swobodzie. Dzięki temu każdy może się u nas poczuć jak w tradycyjnym, tajskim salonie masażu.

  Warszawa - masaż tajski i balijski to doskonały sposób na relaks

  Masaż tajski i balijski nie bez powodu cieszy się popularnością na całym świecie i wykonuje się go od tysięcy lat. Oferujemy usługi na azjatyckim poziomie, dlatego z pewnością się nie zawiedziesz. Podczas masowania ciała pobudzony zostaje układ krwionośny, a także układ limfatyczny, dzięki czemu możliwe jest przywrócenie równowagi w organizmie. Podczas zabiegu zrelaksujesz się i zadbasz o swoje ciało.

  Lata doświadczenia i zapał do pracy sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować wiele rodzajów masażu. Możemy skupić się na całym ciele, jak i poszczególnych częściach ciała (np. plecach czy głowie). Czerpiemy również z innych kultur, na przykład Indonezji czy Indii. Oferujemy także sesje rehabilitacyjne.

  Profesjonalny tajski i balijski masaż w Warszawie - zapraszamy do kontaktu

  Chętnie poznamy oczekiwania naszych klientów, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wizyty można umawiać również przez Internet.