Pośrednictwo pracy

Interview

Krótko o nas

Jako firma, która w ostatnim czasie odniosła wiele sukcesów w pozyskiwaniu bardzo doświadczonego personelu, zarówno z Tajlandii jak i Indonezji, proponujemy Państwu podjąć z nami stałą współprace w zakresie pośrednictwa w zatrudnianiu pracowników. Sami Państwo wiedzą, jak ciężko jest pozyskać pracownika z Tajlandii, jest to czasami wręcz niemożliwe, bo przeszkody prawno-administracyjne są tak duże, że uzyskanie wizy stanowi nielada wyzwanie i w wielu przypadkach graniczy z cudem. Mamy wieloletnie doświadczenie w aplikacjach wizowych i wszelkich innych formalnościach związanych z tym tematem.

Jak wygląda współpraca

Współpraca polega na zamówieniu u nas personelu charakteryzującego się odpowiednimi cechami, podpisaniu umowy, wpłaceniu kaucji i dopełnieniu wszystkich formalności niezbędnych do zatrudnienia pracownika (wszystkie te czynnosci są wykonywane przez nas lub przy naszej współpracy). Jeśli posiadamy pracownika na miejscu, to zaraz po dopełnieniu wszystkich formalnosci, może podjąć pracę w miejscu docelowym. Jeśli nie mamy wolnych pracowników, to przystępujemy do aplikacji wizowej i ściągnięcia jednego z naszych kandydatów z Azji.

Jakość i gwarancja

Ze względu, że właścicielka jest obywatelką Tajlandii i do tego bardzo doświadczoną i certyfikowaną terapeutką, to personel, który oferujemy cechuje się dużym doświadczeniem w profesji masaży tajskich i SPA. Personel po przyjeździe (czasami weryfikacja następuje w Tajlandii) jest przez nas w pełni weryfikowany i jeśli zostaną wykryte braki, natychmiast uzupełniane są odpowiednim szkoleniem. Zatrudniając pracownika przez nas, mają Państwo gwarancję jakosci.

Co zyskujesz

Działanie z nami zabezpieczy Cię przed utratą zysków. Każdy pracownik miesięcznie zarobi dla Ciebie więcej niż zapłacisz za nasze pośrednictwo. Co zyskujesz dodatkowo:

 • Czas, którego nie musisz tracić na załatwianie formlaności.
 • Gwarancję, że nie kupujesz "kota w worku".
 • Bezpieczeństwo zatrudnienia, na wypadek utraty pracowników - zawsze bedziemy w stanie zastąpić brakujące ogniwa.
 • Możliwość wynajęcia pracownika - Body leasing.
 • Brak stresu związanego z aplikacją wizową, która jest aktualnie niezmiernie trudna do wykonania.
 • Tajski i balijski masaż w Warszawie

  Masaż tajski lub balijski to idealny pomysł, by poczuć się jeszcze lepiej! Niesamowite odprężenie umysłu oraz ciała umożliwia skuteczny odpoczynek, a dodatkowo pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie. Do masażu wykorzystujemy preparaty wysokiej jakości, które wyróżniają się skutecznością działania, przyjemnym zapachem i naturalnym składem. Nierzadko wykonujemy je na miejscu, a składniki często sprowadzamy z Tajlandii, Bali i Filipin. Duża powierzchnia lokalu sprzyja intymności oraz swobodzie. Dzięki temu każdy może się u nas poczuć jak w tradycyjnym, tajskim salonie masażu.

  Warszawa - masaż tajski i balijski to doskonały sposób na relaks

  Masaż tajski i balijski nie bez powodu cieszy się popularnością na całym świecie i wykonuje się go od tysięcy lat. Oferujemy usługi na azjatyckim poziomie, dlatego z pewnością się nie zawiedziesz. Podczas masowania ciała pobudzony zostaje układ krwionośny, a także układ limfatyczny, dzięki czemu możliwe jest przywrócenie równowagi w organizmie. Podczas zabiegu zrelaksujesz się i zadbasz o swoje ciało.

  Lata doświadczenia i zapał do pracy sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować wiele rodzajów masażu. Możemy skupić się na całym ciele, jak i poszczególnych częściach ciała (np. plecach czy głowie). Czerpiemy również z innych kultur, na przykład Indonezji czy Indii. Oferujemy także sesje rehabilitacyjne.

  Profesjonalny tajski i balijski masaż w Warszawie - zapraszamy do kontaktu

  Chętnie poznamy oczekiwania naszych klientów, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wizyty można umawiać również przez Internet.