Zabiegi SPA - szczegóły

Tajski masaż twarzy i głowy

Masaż tajski twarzy - jest nie tylko przyjemną, ale przede wszystkim przydatną procedurą, której głównym zadaniem jest przywrócenie energii ciała. Ten masaż ma na celu zapewnienie fizycznego komfortu, stabilności emocjonalnej i spokoju psychicznego. Masaż ten obejmuje głowę-szyję-ramiona-twarz oraz głowę i polega na ucisku kluczowych punktów w celu poprawienia ukrwienia i rozluźnienia mięśni. Efektem zabiegu jest jaśniejsza, młodzieńczo wyglądająca skóra, która jest jędrna i ma mniej obrzęków i zmarszczek. Dodatkowo po zabiegu pozbędziesz się bólów głowy, sztywności karku, zmęczonych ramion a nawet zmniejszysz ogólny dyskomfort związany z zatokami. Zabieg ten składa się z następujących elementów:

1. Oczyszczenie skóry twarzy za pomocą specjlanego mleczka.

2. Waporyzacja twarzy z użyciem pary i ozonu, która ma na celu nawilżenie skóry oraz zmiękczenie obumarłego naskórka twarzy oraz usunięcie bakterii.

3. Peeling enzymatyczny lub drobnoziarnisty.

4. Oczyszczenie twarzy za pomocą toniku.

5. Masaż twarzy.

6. Nałożenie maski w postaci glinki morskiej czystej / perłowej / złotej - w zależności od wyboru.

7. Waporyzacja twarzy z nałożoną maską w celu wprowadzeni w głąb skóry aktywnych składników.

8. Oczyszczenie twarzy za pomocą toniku.

9. Relaksujący masaż twarzy, ramion, szyi oraz głowy.

10. Podanie tradycyjnego napoju tajskiego zwanego Nam Matoom.

 

Tajska odnowa ciała

To niesamowity zabieg składający się z peelingu całego ciała. Po wykonaniu peelingu ciała wymagany jest prysznic, a zaraz po nim nakładana jest glinka na całe ciało. Po wyschnięciu i wchłonięciu glinki przez skórę wymagany jest ponowny prysznic po którym wykonywany jest tajski masaż olejkami aromatycznymi. Ten wspaniały zestaw spowoduje, że Twoja skóra stanie się jaśniejsza, gładsza, odżywiona oraz bardziej sprężysta. Masaż olejowy natomiast odblokuje, zrównoważy i przywróci naturalny przepływ energii, a tym samym wpłynie na równowagę we wszystkich narządach i układach w organizmie, zapobiegając w ten sposób złemu samopoczuciu, umożliwiając ciału samo-uzdrawianie i efektywną pracę.