Zabiegi i pakiety day spa

Rodzaje zabiegów

1. Peeling

Zabieg ten ma na celu oczyszczenie skóry z martwego naskórka oraz innych zanieczyszczeń. Dodatkowo rozszerza pory skórne i umożliwia lepsze wchłanianie związków zawartych w algach. Do zabiegu wykorzystywane są różne peelingi, w zależności od ich stanów w SPA. Peelingi są sprowadzane bezposrednio z Tajlandii i dzielą się na peelingi solne (sól morska, bardzo ostra) oraz peelingi kremowe (bardziej łagodne). Czasami, jeśli sytuacja tego wymaga, przygotowujemy własne peelingi kawowe na bazie jogurtu naturalnego wraz z dodatkowymi komponentami. Zabieg obejmuje całe ciało z wyjatkiem twarzy i głowy (peelingi do ciała są zbyt ostre do zastosowań na głowę i twarz). Zabieg trwa od 30 do 40 min, w zależności od wielkości pacjenta. Po peelingu pacjent kierowany jest pod prysznic w celu jego zmycia z ciała. Peelingi są dostępne w różnych zapachach, więc jeśli Państwo mają jakieś własne preferencje, to prosimy zapytać o rodzaj peelingu i jego kompozycję zapachową bezpośrednio przed zabiegiem.

2. Algi na ciało

Wysoka zawartość mikroelementów i witamin sprawia, że algi wykorzystywane są do rozwiązywania bardzo różnych problemów kosmetycznych. Kosmetyki z algami są niezwykle skuteczne w walce z takimi defektami jak:

  • oznaki starzenia się skóry i zmęczenia - algi błyskawicznie regenerują naskórek, usuwają opuchnięcia wokół oczu, opóźniają procesy starzenia i przywracają skórze jędrność;
  • pękające naczynka i zaczerwienienia - algi wzmacniają naczynia włosowate i poprawiają mikrocyrkulację;
  • trądzik - kosmetyki z algami działają przeciwzapalnie, łagodzą podrażnienia skóry i zmniejsza ilość sebum;
  • cellulit - zawarty w algach kwas alginowy pobudza mikrokrążenie i usuwa toksyny z organizmu, a jod przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej, pomaga pozbyć się cellulitu;
  • alergie i wysypki - algi neutralizują podrażnienia wywołane zanieczyszczeniami środowiska, przyspieszają gojenie zmian skórnych i likwidują stany zapalne.

Zabieg polega na nałożeniu alg na całe ciało, zawinięciu pacjenta w specjalną folię oraz pozostawienie go na około 20 min do czasu wchłonięcia się maseczki w skórę. Do zabiegu wykorzystywane są różnego rodzaju maseczki w zależności od potrzeb pacjenta jak i stanów magazynowych. Znakomita większość pochodzi z Tajlandii i charakteryzuje się przyjemnym zapachem. Czasami wykorzystywane są mieszanki błota morskiego lub glinek z algami. Dostępne są również produkty hipoalergiczne, które są bez dodatków zapachowych (mają zapach ryby), przeznaczone są dla osób z alergiami lub kobiet w ciąży. Po zabiegu pacjent kierowany jest pod prysznic w celu zmycia maseczki z ciała. Jeśli chcesz coś dopasować na własną rękę, poproś obsługę o przedstawienie posiadanych komponentów.

3. Masaż twarzy z maseczką z alg

Czytaj tutaj ->>

4. Pakiety

Wszystkie zabiegi dostępne są jako osobne usługi lub w formie pakietów. Pakiety charakteryzują się niższą ceną i są dobrze przemyślane - zabiegy pasują do siebie i wzajemnie się uzupełniają. Pakiety na życzenie klienta mogą zostać zmienione i dobrane pod jego indywidualne potrzeby. W celu skomponowania własnego day spa, zadzwoń do nas w celu ustalenia szczegółów. Wszystkie zabiegi można wykonywać dla większej ilości klientów w jednym czasie. Jeśli chcesz przyjść z partnerem lub zorganizować event na większą ilość osób, zadzwoń, a znajdziemy dla Ciebie zadawalający termin.