Tajski masaż w Warszawie

Podczas klasycznego masażu tajskiego

Krótko o nas

Zapraszamy do naszego salonu masażu tajskiego w Warszawie przy ulicy Smolnej 38/4 (Centrum) lub Alei Wilanowskiej 366 A (Mokotów). Specjalizujemy się w masażach oraz manualnych zabiegach SPA. Poczują się u nas Państwo jak w salonie w Tajlandii. Zapachy, wystrój oraz masażystki, które zadbają o Państwa samopoczucie spowoduje, że wyjdziecie od nas zrelaksowani. Oleje, kosmetyki oraz inne komponenty do masażu są oryginalne i pochodzą bezpośrednio z Tajlandii, co stanowi dodatkową zaletę naszego salonu, a stosunek ceny do jakości każdego z Państwa usatysfakcjonuje. Stałych klientów nagradzamy pieczątkami, które następnie można zamieniać na darmowe masaże. W salonie można nabyć rownież vouchery prezentowe lub zestawy godzinowe w atrakcyjnych cenach.

Masaże i zaplecze

Dysponujemy czterema pokojami zabiegowymi zarówno na Smolnej jak i Alei Wilanowskiej, w których można wykonać masaże dla par, a nawet i większych grup. Specjalizujemy się w następujących masażach:

 • Masaże klasyczne (klasyczny masaż tajski, refleksologia stóp i nóg, refleksologia głowy i twarzy);
 • Masaże relaksacyjne (tajski masaż olejkami aromatycznymi, olejem kokosowym, tajski masaż sportowy);
 • Masaże na gorąco (tajski masaż kompresami ziołowymi, kamieniami, olejem kokosowym, indonezyjski masaż kompresami ziołowymi);
 • Masaże SPA (peeling ciała, algi na ciało, masaż twarzy z oczyszczaniem oraz maseczką algową).
 • Masaże balijskie (relaksacyjny masaż balijski i klasyczny masaż balijski) oraz Lomi Lomi.
 • Dodatkowe informacje

  Posiadamy również saune Infrared, którą warto zastosować przed każdym masażem w celu rozluźnienia mięśni. Masaże po takim zabiegu są przyjemniejsze i skuteczniejsze.

  Tajski masaż Warszawa - Zespół

  Kannika

  Właścicielka firmy i główna masażystka, która specjalizuje się w wszelkich zabiegach wykonywanych w SPA. Jej umiejętności oraz certyfikaty są imponujące. Głównie wykonuje masaże relaksujące, zabiegi SPA oraz zabiegi medyczne takie jak specjalistyczny masaż tajski leczniczy, nastawianie kości oraz masaż bańką chińską (prawdziwią bańką ogniową). Swoje doświadczenie zdobywała w Tajlandii oraz Polsce.

  Zadzwoń i zapytaj

  Bew

  Masażystka z 20 letnim doświadczeniem, wykonująca charakterystyczny masaż z pogranicza Tajlandii i Kambodźy (inna technika niż masażystki, które uczyły się w Bangkoku - Wat Po Temple lub technik królewskich). Swoje doświadczenie głównie zdobywała w Si Sa Ket na wschodzie Tajlandii. Na życzenie klienta może mocno przycisnąć ponieważ posiada ku temu odpowiednie warunki wagowe. Lokalizacja: Smolna 38/4 (Centrum).

  Rezerwuj online
  Engar

  Nasza pierwsza balijka, która ma ponad 10 lat doświadczenia i wykonuje zarówno masaże baliskie jak i tajskie. Jej technika jest doskonała a siła masażu średnia. Potrafi również wykonać wspaniały masaż Lomi Lomi. Polecamy każdemu kto nie lubi bolesnego masażu. Charakteryzuje się ogromną pogodą ducha i szerokim uśmiechem, potrafi każdemu poprawić humor. Lokalizacja: Smolna 38/4 (Centrum).

  Rezerwuj online
  Jay

  Jay to zdecydowanie jedna z najlepszych naszych masażystek, jest niezastąpiona i potrafi wykonać każdy tajski masaż. Ma już ponad 10 lat doświadczenia a jej ręce potrafią dokonać cudów. Nie mieliśmy ani jednego niezadowolonego klienta z jej usług. Swoje doświadczenie zdobywała głównie w Tajalndii i Polsce. Polecamy ją każdemu klientowi, zarówno tym którzy lubią mocne jak i średnie masaże. Lokalizacja: Smolna 38/4 (Centrum).

  Rezerwuj online
  Lee

  Specjalizuje się w wszystkich rodzajach masażu oraz zabiegach SPA. Wykonuje również masaże rehabilitacyjne, jest świetna szczególnie w tradycyjnych masażach. Swoje doświadczenie zdobywała głównie w Tajlandii i Polsce, gdzie jako profesjonalna masażystka pracuje już ponad 15 lat. Na życzenie- klienta potrafi mocno przycisnąć i sprawić, że puszczą wszystkie napięcia mięśniowe. Lokalizacja: Smolna 38/4 (Centrum).

  Rezerwuj online
  Nit

  Jest z nami od początku naszego istnienia. Jej ręce potrafią zdziałać cuda. Ma ogromne doświadczenie i potrafi robić mocne masaże, szczególnie rehabilitacyjne, zarówno olejowe jak i klasyczne. Aktualnie ma około 20 lat doświadczenia i zadowoli swoim masażem nawet wybrednego konesera. Warto powiedzieć jej, gdzie się ma problem, a na pewno pomoże i rozmasuje obolałe miejsca. Lokalizacja: Smolna 38/4 (Centrum).

  Rezerwuj online
  Num Tan

  Bardzo doświadczona masażystka, która ma wieloletnie doświadczenie zdobyte nie tylko w Tajlandii ale również i Chinach, Rosji, Arabii i Polsce. Nie ma specjalizacji, każdy masaż potrafi wykonać w pełni profesjonalnie. Wykonuje masaże mocne i średnie. Potrafi wykonywać również masaże rehabilitacyjne i sportowe, które zadowolą nawet wybrednych klientów. Lokalizacja: Wilanowska 366A (Mokotów).

  Rezerwuj online
  Micky

  Kolejna dziewczyna z Bali, wykonuje masaże tajskie i balijskie, potrafi również wykonać dobry masaż Lomi Lomi. Jej masaże są średniej mocy jak każdej balijki. Swoje doświadczenie zdobywała w Indonezji oraz Polsce. Każdy kto obawia się bolesnego masażu tajskiego powinien wybrać się do Suki, masaż będzie zrównoważony i niebolesny ale jednocześnie zachowa swoje walory lecznicze i relaksacyjne. Lokalizacja: Smolna 38/4 (Centrum).

  Rezerwuj online
  Tip

  Tip śmiało można określić jako masażystkę, która wykonuje bardzo mocne masaże, choć jej postura absolutnie na to nie wskazuje, jest filigranową kobietą o wielkiej mocy. Każdy kto potrzebuje mocnego masażu i nie boji się bólu powinien spróbować jej rąk. Można śmiało powiedzieć, że Tip to przebój naszego salonu! Polecamy ją szczególnie osobom, które potrzebują masażu sportowego lub rehabilitacyjnego. Lokalizacja: Wilanowska 366A (Mokotów).

  Rezerwuj online
  Far

  Bardzo doświadczona masażystka, która ma wieloletnie doświadczenie zdobyte w Tajlandii i Polsce. Wykonuje masaże delikatne i średnie. Jej styl różni się od pozostałych dziewczyn, jest to technika z północnych regionów Tajlandii, która jest żadko spotykana w Polsce, gdzie dominuje szkoła Wat Po. Polecamy klientom, którzy nie wymagają mocnego masażu i chcą się zrelaksować. Lokalizacja: Smolna 38/4 (Centrum).

  Rezerwuj online
  Nukan

  Masażystka z 20 letnim doświadczeniem, wykonująca charakterystyczny masaż z pogranicza Tajlandii i Kambodźy (inna technika niż masażystki, które uczyły się w Bangkoku - Wat Po Temple lub technik królewskich). Swoje doświadczenie głównie zdobywała w Si Sa Ket na wschodzie Tajlandii. Ma bardzo spokojne podejście do klienta, potrafi swoim spokojem zarazić masowaną osobę. Lokalizacja: Wilanowska 366A (Mokotów).

  Przeniesiona do Poznania

  Ven

  Masażystka z 10 letnim stażem pracy. Nie ma specjalizacji, każdy masaż wykonuje sumiennie i klienci są zadowoleni z jej usług. Jest osobą bardzo życzliwą, która chce pomóc klientow poprzez masaż. Polecamy ją nawet wybranym klientom, którzy próbowali już niejednych rąk. Lokalizacja: Smolna 38/4 (Centrum).

  Rezerwuj online

  Tajski i balijski masaż w Warszawie

  Masaż tajski lub balijski to idealny pomysł, by poczuć się jeszcze lepiej! Niesamowite odprężenie umysłu oraz ciała umożliwia skuteczny odpoczynek, a dodatkowo pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie. Do masażu wykorzystujemy preparaty wysokiej jakości, które wyróżniają się skutecznością działania, przyjemnym zapachem i naturalnym składem. Nierzadko wykonujemy je na miejscu, a składniki często sprowadzamy z Tajlandii, Bali i Filipin. Duża powierzchnia lokalu sprzyja intymności oraz swobodzie. Dzięki temu każdy może się u nas poczuć jak w tradycyjnym, tajskim salonie masażu.

  Warszawa - masaż tajski i balijski to doskonały sposób na relaks

  Masaż tajski i balijski nie bez powodu cieszy się popularnością na całym świecie i wykonuje się go od tysięcy lat. Oferujemy usługi na azjatyckim poziomie, dlatego z pewnością się nie zawiedziesz. Podczas masowania ciała pobudzony zostaje układ krwionośny, a także układ limfatyczny, dzięki czemu możliwe jest przywrócenie równowagi w organizmie. Podczas zabiegu zrelaksujesz się i zadbasz o swoje ciało.

  Lata doświadczenia i zapał do pracy sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować wiele rodzajów masażu. Możemy skupić się na całym ciele, jak i poszczególnych częściach ciała (np. plecach czy głowie). Czerpiemy również z innych kultur, na przykład Indonezji czy Indii. Oferujemy także sesje rehabilitacyjne.

  Profesjonalny tajski i balijski masaż w Warszawie - zapraszamy do kontaktu

  Chętnie poznamy oczekiwania naszych klientów, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wizyty można umawiać również przez Internet.